Videti jedan post
Star 22.01.2009, 10:19   #16
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moja topla preporuka je za E50, u poslu ti je najbitniji brz rad i pristupacnost instrumenta, pa onda tek gledas sound bar ja tako radim, jer su svi proizvodjaci dosli do nekog stadiuma internih semplova koji su "prirodni" e sad je tu posle samo majstor za instrumentom da izvuce ono sto mu treba, sto se tice GW8 GW ima bolji SOUND cip od E50 i moderniji sound mada je skracen dosta sa funkcijama i preterano zakomplikovan, al sto se tice brzine rada i funkcija tu je E50 uradjen milion puta kvalitetnije i brze se dolazi do raznih funkcija, edita....posto ima ugradjen tuch screen. Za tu GW seriju ni sam proizvodjac nezna u koju kategoriju da ih strpa, te su sa FANTOM seriom u kategoriji pa menjaju ih sa aranzerima...nesto neodredjeno, mada im je bilo pametnije da su u E50 presminkali u novu aluminijumsku kutiju zadrzali taj crno beli touch screen i ubacili taj sonic cell CHIP i izbacili model kao neki novi "E" model pre bi prosao nego ova GW serija koja je po meni licno unapred propala kao i ovaj PRELUDE (GW8 sa zvucnicima) kako se vec zove.
RadeKOKI je offline   Reply With Quote