Videti jedan post
Star 22.01.2009, 09:13   #13
mesh
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.01.2009
Postovi: 21
Downloads: 12
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
mesh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znate li možda (iz prve ruke) dali je editiranje i puštanje midija na GW-8 BAŠ TOLIKO KOMPLICIRANIJE od E-50???
Osim toga GW-8, ima na sebi USB port za direktni priključak USB flash memorije i direktan upload fajlova, a može puštati direktno i mp3(bitno za matrice!) i wav, opet kažem, čak direktno sa USB sticka, bez ikakvog drugog potrebnog playera. Onda mi neka druga flash kartica ni ne treba, a stickova danas ima i sa 16 i 32 GB...pa imaš brate mjesta za fajlove koliko god hoćeš...
A sound mi je naročito bitan...a na GW-8 zvuči osjetno bolje nego na E-50.
Ako se, kao što kaže Morison, to može bitno popraviti equilazerom (da dakle, zvuči minimalno kao GW-8), onda se isplati opcija E-50+kvalitetniji equilazer.
Jeli neko baš koristi GW-8 da mi pojasni dali su baš toliko komplicirane funkcije editiranja i puštanja midija, onako iz prve ruke?
Teško se odlučiti, kao što znate i sami...nikako ne bih želio da mi sound zvuči šuplje i plastično, to svakako želim izbjeći. Idem u ovu subotu usporediti ta dva stroja u Zagreb u Roland shop, pa će mo vidjeti...
Što mislite o razglasu B-52 Matrix 2000 (subwoofer 600W+ 2 x 300W aktivne kutije) u kombinaciji sa E-50? Ovdje taj razglas dosta hvale, kao best-buy opciju, stvar je Made in U.S. i zvuči "bogato"...A cijenom je prihvatljiv (ca. 1500€).

Promijenjeno od mesh (22.01.2009 u 09:16 sati)
mesh je offline   Reply With Quote