Tema: Roland GW 8
Videti jedan post
Star 27.04.2012, 18:02   #66
supersurfer
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.04.2012
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
supersurfer ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Roland GW8 Problemi sa MIDI i MP3 fajlovima

Pozdravljam članove foruma...
Jedan sam od onoh koji, kao što neko na samom početku teme navede koji "radi na fajlove". Upravo u tom zecu leži, grm. U uputstvu za upotrebu je navedeno da je GW8 sposoban da sa USB-a čita 999 fajlova. Moj čita 099 ( ostatak jednostavno ne prikazuje na display-u ), bez obzira da li se radi o MIDI ili MP3 fajlovima. Formatiranje USB stick-a je isto uvijek palo u vodu, zbog ERROR-a. Doduše počne on formatirati ali ubrzo zatim se pojavi taj problem zvani ERROR. Importiranje MIDI fajlova na internu memoriju je isto nemoguće. Opet se javlja ERROR, da li je to onaj isti sa USB-a još nije utvrđeno. Da napomenem originalni OS je V1, ali se predhodni vlasnih dosjetio da ubaci neke svoje ritmove i instalira OS V2 ( Urađeno na Roland-ovom servisu ), što je možda prouzrokovalo te greške koje je meni ostavio da riješavam :-( ...
Ako neko od posmatrača ima riješenje za moj problem bio bih veoma zahvalan. U najgorem slučaju može se vratiti na V1, bar tako piše u uputstvu.

Još da dopišem da midi fajlovi puno bolje zvuče kada se pretvore u MP3. GW8 im ne daje baš najbolje boje i zvuči mi nekako "PLASTIČNO".
Poslušati: OVDJE
Napomena: Solo i Bass gitare su žive...
U zadnje vrijieme konvertiramo u mp3, puno, puno bolje zvuči i bubanj i ritam gitare.

Unaprijed hvala za pomoć u riješavanju gore navedenog ...
supersurfer je offline   Reply With Quote