Videti jedan post
Star 25.02.2011, 19:53   #5
savobond79
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.02.2011
Mjesto: Uzice ,Srbija
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 9 puta u 5 Postova
Instrumenti: Ketron ,Kurzweil
Interesi: best music of the world
savobond79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
savobond79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard AUDYA bez konkurencije

Druze nema nikakve nepotrebne rasprave ovde ima dosta ljudi koji znaju,culi su da je AUDYA super ali nista dalje . Ja sam konacno poceo da radim na njoj ritmove , boje i uporedni test sa pa2 jer sam ga svirao blizu godinu dana i znam sve o pa2 .E ovo je vec nesto razlika je prevelika da bih mogao da skrijem svoje odusevljenje . A naravno da cu da postavim i demo obavezno uskoro .
Dodato:
Stvarno nema nista sto se tice ritmova do sada cujem da vec ima bar 50ak kod mene je nekih 30 koji su svi na bazi loopova , audio gitara i odsvirani su zivo, bendovski a uradicu i ove namenske rtm pa ako nekome i to treba neka izvoli .Farbe naravno ima sve sto je potrebno ja sam za poctak ubacio ive semplove sto svi koristimo u korgu kurzweilu itd mada njegove fabricke boje su stvarno extra sax,horovi, brass ,strings , sve je upotrebljivo na prvu . Znaci bilo koju boju iz banke pozovete ona je odlicna bez ikakvog doradjivanja . E ali sve je na njoj skupo i kvalitetno ali zato tako i zvuci i vredi SVAKOG EURA.pozzz

Promijenjeno od savobond79 (25.02.2011 u 20:04 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
savobond79 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio savobond79 za ovaj koristan post:
MilosMilosMilos (21.04.2012)