Videti jedan post
Star 07.07.2022, 01:35   #4
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 647
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

a svi koji su imali g1000 nisu isto zvucali? iste ritmove svi do jednog imali sa jednim dk A11 ili onim E11 .. finger i pickeb bas i ostalo acc meni je to posle 13 cak godina bilo dodijaloo nisam mogao vise slusatii 2 druma i sve isto, sam drugi ritam hah.
REPERTOAR? radis brale sta ti plate koju pjesmu na veseljima za pare, narod i onako zna te pesme sto se vrte i da hoces nesto drugo oni ceo zivot narucuju jedne te iste , i derii, kad si u kaficu nemas nikog nad glavom opet deress sta ti hoceess al za kiflu i burek..
Sto se mene tice uvek sam imao najsredjeniji pa4x i ostale ispod jer sam sebi sredjujem i radim
,znam od nastanka klave u materiju hah. za druge klasika, menjaju setove svaki dva meseca , jer ni jedan nije sredjen, i nikad zadovoljni, al to je opet njihov nedostatak pameti za klavijature, jer uvek je bilo 10 posto zna sve , ostali samo LOAD. hah
dok sam imao pa3x malo mi je bilo rama 256mb, nisam voleo kompresovanje, samo prirodu.
i sad sa pa4x ja sam zadovoljan jer sve moze da spucas u nju sta ti treba i ne treba.
Evo pa5x nemam nist da me privlaci kad imas 4x. 90 posto isti k.
i opet kad pogledas imas sve, i dodjes na veselje to ti je 10 ritmova max ne bitno koja svadba i gde.
kafic moze po reduu zabanjaci, narodnjaci, trap, moderno , tu jedino prostora kad nabacas..
a veselja brale mogu i posle stoo godina sa 10 ritmova i pa80.
dzabe izbacuju klave i toliko cene ro malo ROM-a jebenih sounda, plastike, i kontrola.

4x sa os next 3.0.1 je bukvalo Bog da te vidi. a moze naravno i pa2x, pa800 bilo sta onom ko zna svirat. ko petlja, ne zna akorde, solo ko iz pracke, ne pomaze ni pa4, ni pa5x nista.. tata moze kupit pa10x to je ne bitno.. ko zna svirace na najgoroj i pravit atmosferu i uzimat pare..
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)
branoy je offline   Reply With Quote