Videti jedan post
Star 23.10.2006, 15:47   #15
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kupuj jarane ili PA50 ili PA80 nećeš požaliti...Što se tiče PSR serije neću da komentarišem ali ako imaš mogućnost kupi PA80...To je takva sprava od klaviature da ne možeš zamisliti...Još kad ubaciš 16MB Karticu imaš haus od instrumenta...Nikad neću prežaliti da sam prodo PA80 i kupio Pa1X jel sami bubnjevi na PA1X mi se apsolutno ne sviđaju a PA80 ima tako topal zvuk...A i jednostavniji je za radnju nego PA1X...G-serija je za mene propala serija pošto je jako robustan bubanj a dimenzije,težina su katastrofa...PSR-seriju nikad nisam imo nit bi je htjeo jer sam slušo PSR8000 kod jarana i to je nula za PA50 a cjena je ista...Na tebi je da odlučiš a imaš isto tako Ketron X9D koji je jako povoljan u odnosu šta nudi(900-1200eur)-strojčina prava ali za njega ne znam gde možeš naći napravljene setove...Puno pozdrava i javi šta si kupio!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote