Videti jedan post
Star 18.03.2019, 10:03   #37
korg4play
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.12.2008
Postovi: 18
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
korg4play befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od psr Pokaži Post
Ja kao aranzera koristim jamahu, u stvari uvek sam ali solo mi je stari triton le sa Rakic setom koji je po meni ekstra dobar. E sad, dugmici vec poceli da uapdaju skoro se raspao od svirke i treba mi nekakva zamena. opcija je bila da dam nekom da mi reparira ili da kupim drugi ocuvaniji al opet to je stara masina pa je mozda bolje nesto novije. mene interesuje da li mogu da taj set koji sam koristio na tritonu ubacim u kross (u stvari ja ne znam ni da li u krome moze) ili ne. i da li posle tog prvog puta kad ucitava dva sata svaki sledeci put u nekom realnijem vremenu ucitava semplove ili mozda moze da se neki sempl usinimi na njemu pa da bude uvek tu? Bas nemam predstavu. Inace slicno sam pitanje postavio i za roland juno ds (tamo bih set sa fantoma ako moze) jer jednu od te dve klavijature bih uzeo, nista skuplje
korg kross2

Svi ovi formati(ksc,kmp...) se ucitavaju u flash ram, ja sam ubacio triton ksc file 64 mb, oko 2 sata treba , a onda se izvade sa multisempla u program modu.Kad jednom imas semplove u ramu, onda se klaviatura upali stvarno brzo.
Dodato:
A kad bice uradeni i dobri setovi za kross2 (pcg fajlovi),tada ce biti sve još lakše i bolje
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od korg4play Pokaži Post
korg kross2

Svi ovi formati(ksc,kmp...) se ucitavaju u flash ram, ja sam ubacio triton ksc file 64 mb, oko 2 sata treba , a onda se izvade sa multisempla u program modu.Kad jednom imas semplove u ramu, onda se klaviatura upali stvarno brzo.
Dodato:
A kad bice uradeni i dobri setovi za kross2 (pcg fajlovi),tada ce biti sve još lakše i bolje
ne mozes da ubacis ceo set odjednom zato ima stvarno puno rada, da napravis set po svom okusu

Promijenjeno od korg4play (18.03.2019 u 10:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
korg4play je offline   Reply With Quote