Videti jedan post
Star 11.02.2016, 16:24   #38
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E ovako....
Bio danas u music shopu i probao Junca.
Druzili smo se punih 2h.
Moji ustici su slijedeci:
Sto se tice izrade i kvalitete tastera nisam nesto zadovoljan,dajem solidnu 3.
Tipka je za moj ukus katastroflna i nekako je manja nego na recimo Korgu,daleko losija od Tr.Le,ista se nalazi i na EA7.meni licno ne odgovara..
E sad pozitivna stvar je,Juno Ds je umanjeni Fantom,sve funkcije za editing su kao i u Fantomu.
Boje se fenomenalne a pogotovo harmonike koje rade za 3 klase od bilo kojeg sempla kojeg sam cuo..
I ono najbitnije JUNO DS MOZE SEMPLOVE!
Semplovi se ubacuju na slican nacin kao i kod Fantoma,samo sto se moze ucitati samo jedan sempl kojem JUNO sam odredi root key tj.razvuce ga po cijeloj klavijaturi i to za zivu glavu zvuci dobro..
Znaci nesto slicno kao kod korga,da od jednog sempla mozete dobit kvalitetan multismpl..
Sve u svemu,za novce koje kosta nudi dosta toga,ako cemo zanemariti tipku i samu izradu, i svakako je po meni bolja opcija od Korg Krome.
Eto,to je moj dojam nakon dvo satnog druzenja..
Jos jedan nedostatak je taj da ako vam se neka boja svida u nekom od prosirenja,nemozete je sacuvati ili spremiti u svoj set,nego ju imate samo u tom setu kojem ae nalazi.
Malo bezveze ali sta je tu je.
Bitna stvar je da je balkan set boja tvornicki u klavijaturi i neovisno je koje prosirenje ucitate blakna boje ostaju u klavijaturi..
Dodato:
Jos jedna bitna stvar je ta da nema prekida i kasnjenja kod prebacivanja boja,kao sto je slucaj na vecini synteva..
Znaci svira se jedna boja i tipka je stisnuta i promjenis slijedecu boju,ona se ne mjenja dok ponovno ne stisnes tipku...

Promijenjeno od josipv (15.02.2016 u 22:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
josipv je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, josipv, za koristan post:
mladen.lav (08.05.2016), veselinovicvs (05.10.2018)