Videti jedan post
Star 21.02.2013, 23:52   #112
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Djuka, hajde da poredimo po datumu proizvodnje i po ceni (ako bas hoces). psr s750 je nova sprava iz yamahine srednje serije. Ja nesto ne vidim neki pomak u odnosu na s700/3000 osim flash memorije (64mb) u koju mozes iskljucivo da loadujes pack koji pravi yamaha. I osim recordera da snimas sta si odsvirao, sto u dobu tehnologije i nije neka teskoca.
Ne znam da li su dozvolili na ovoj novoj yamahi da stavljas user elemente u ritam, ako su to dozvolili hvala Bogu da su se setili vise, ali i to mi nije dovoljan motiv da bi kupio ovu yamahu.a da ne poredim cenu 999e naspram 1150e (u thomannu) Svirao sam s700 upoznat sam sa yamahinim soundom, i jbg, meni vise lezi korg (govorim opet za srednju klasu).
Samo jedna mala digresija:Yamaha psr 1500 je stariji brat od PSR s 700,a PSR 3000 je stariji brat od PSR s 900..Korg PA 600,kojeg sam probao prije par večeri(sa svojim setom od PA 2 X) je po svim softverskim segmentima,bolji od Yamahinih aranžera srednje,pa i visoke klase.Kvalitet zvuka je neuporedivo bolji na Yamahinim aranžerima.Ne znam da li ste znali,ali većinski vlasnik Korga je Yamaha corporation...Pozdrav!
makso68 je offline   Reply With Quote