Videti jedan post
Star 02.12.2015, 06:10   #4
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pozdrav drugari...da ne otvaram novu temu,ako neko moze da mi pojasni par stvari oko fantoma xa...Najpre sta su PATCH banke a PEERFORMANCE banke?pise da i patch i perf banke imaju i user i card i pres boje...kako sam ja skontao, user boje su boje mesane od nekoliko card boja i pres boja, znaci one boje koje sami pravimo uklajvi ili gresim? a card boje su semplovi koje klajva cita direktno sa kartice? to su ustvari svi semplovi koji su u klajvi? pres boje su fabricke boje od kojih mozes da pravis druge boje? jesum li ja ovo skontao kako treba il negde gresim? zasto ima samo 64 user mesta? jel je to prosirivo? i razlika izmedju PATCH I PERF banka? hvala
Dodato:
I jos jedno pitanjce...da bi prebacio nesto na karticu, moram li da imam ovaj "PCMCIA to Compact Flash adapter, ili mogu klajvu da povezem preko onog usb-a nazad, i preko njega da prebacim set na karticu? hvala

Dodato:
Osvanuh s ovim fantomom vrlo konfuzno izradjen OS, u odnosu na korg solo klavijature...ali zvucno vrlo napredno

Promijenjeno od Milan$ (02.12.2015 u 07:51 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote