Videti jedan post
Star 05.12.2023, 23:16   #13
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Druze za početak jesno veliko HVALA, čitao sam par puta 🤣. Svaka tebi čast j na tome što znaš sve ovo a i što te nije mrzelo da ovoliko opširno odgovoris. Ja sam za početak pregledao celu miksetu I video sam par stavri za koje tek sad znam da nisu kako treba. Na primer iznad svakog kanala mi je bilo uključeno fantomsko napajanje, ST je svuda uključen, i taster 100 je svuda uključen. Sad ne mogu da garantujem ali mislim da je onaj drugi mikrofon bio običan a ne linijski. Moj mikrofon ima normalan mikrofonski ulaz i stvarno nikad do sad nije bilo problema. Ne znam tačno šta je ali sve ovo sam ispravio, sad u subotu imam svirku i odma u nedelju cu da napišem kako je proslo. Zvučnici su novi i nisu radili 15 svirke pa ne verujem da je do njih. Naso sam i jednu kablu kojoj je guma ona skinuta i moguće da negde ima prekid, to ne znam ali moguće a to je kratka mikrofonska koju sam moguće i uključio u taj zvučnik koji je krcao....možda je i do nje. U glavnom sve javljam. I da ja iz miksete idem u bass pa iz njega u dvanaestice. To mi je do sad dobro radilo a čuo sam i da neke kolege posebno povezuju. Onaj deo de kažeš da idem direktno u kanal 2 koji je linijski...znaci da tu idem iz bass bina?

Promijenjeno od psr (05.12.2023 u 23:23 sati)
psr je offline   Reply With Quote