Videti jedan post
Star 02.08.2012, 02:37   #2
NeX007
Vredan član društva
 
NeX007's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.05.2008
Mjesto: Vojka
Godina: 35
Postovi: 141
Downloads: 677
Uploads: 1
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 26 puta u 16 Postova
Instrumenti: Yamaha Montage 6
Interesi: Muzika
NeX007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
NeX007 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

triton studio i extreme se dosta razlikuju... recimo triton studio ima sve sto je potrebno za ozbiljniji rad u studiju: hdd, cd/rw ,imas mogucnost da ugradis 7 razlicitih exb prosirenja (postoji 8 exb prosirenja ,ali u studio je fabricki ugradjeno Piano prosirenje) ,u njega se moze ugraditi i moss board koji ti daje dodatnih 128 programa u ram-u...tacnije u RAM studija moguce je smestiti 1536 programa i 1536 combija. studio takodje dolazi sa s/pdif input&output ,fabricki ima 768 programa i 512 kombija ,kao i 29 drum kitova sto ti ostavlja i vise nego dovoljno prostora za tvoje boje. Kompatibilan je sa 256 gm2 programima. sto se tice kapaciteta ROM-a,on iznosi 32 mb i dodatnih 16mb za sempl akusticnog klavira.
RAM memorija je prosiriva do 96mb.
Sto se tice Triton Extream-a on je dosta bolji od Studio verzije samim tim sto ima 160mb ROM programa i RAM memoriju prosirivu do 96mb. U rom Ikstrima je smesten kompletan rom sa studia,plus dosta semplova sa korgovih ekspanzija za klavijature kao sto su Trance Attack, Orchestral Collection, i Vintage Archive. Koristi Usb kabl za komunikaciju sa racunarom ,prebacivanje semplova ,ucitavanje setova,itd... Dakle Extream je najbolja i najjaca verzija tritona ,kao i najskuplja. Dirke su im iste ,veoma prijatne za svirku sto se mene tice...kucista su drugacije boje,takodje po mom misljenju dobrog kvaliteta.
To je to sto ja znam o ova 2 modela ,neka ti se neko javi da ti nesto kaze o modulu M3. Sto se tice ova 2 modela ,extream je mnogo bolji od studia. E sad,da li je nekom potrebna klavijatura sa toliko svega i svacega ako 80% toga ne koristi,kao vecina ljudi koji ih poseduju ...nije moje da sudim. Uglavnom studio vs extream ,extream wins.
__________________
-K O R G M A S T E R-
NeX007 je offline   Reply With Quote