Videti jedan post
Star 21.03.2014, 11:49   #17
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Iskreno, nije da mogu da preporučim tethered 7.1.
Nove alate koji su se pojavili za ovo nisam testirao, tako da ne mogu da kažem koliko su sigurni i koliko dobro rade.
Možda da kaže neko ko je probao.
Za iPhone4 je uvek tu limera1n exploit, koji je bootrom exploit, tako da je za njega uvek moguće napraviti alat za tethered jb poslednjih verzija iOS-a.

Proveren alat za ovo je redsn0w, ali kako on nije jako dugo dorađivan, postoji jedan popriličan problem pri njegovoj upotrebi.
On umesto da patchuje kernel sistema koji se jailbreakuje on uvek patchuje kernel iOS-a 7.0 pa njega ubacuje na sistem kome se radi tethered, tako da u suštini nakon toga imaš patchovan 7.0 kernel sa bibliotekama i aplikativnim softverom 7.1.
Ne moram ni da pominjem koliko ima prostora za nestabilnost.

Par novih alata koji su izašli za tethered jb za iPhone4 su napravili ljudi koje ja niti poznajem niti sam ikad čuo za njih, tako da ne mogu da garantujem da uz jb nisu ubacili i ko zna šta, a pogotovo da li sam jb uopšte radi.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote