Tema: Roland BK-5
Videti jedan post
Star 03.11.2015, 10:55   #530
tihi05
Vredan član društva
 
tihi05's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.10.2015
Mjesto: Podravina HR
Postovi: 196
Downloads: 39
Uploads: 0
Rekao HVALA: 18
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil PC3K6,Roland GW8
Interesi: Muzika i sve oko nje :)
tihi05 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imao sam toliko klavijatura i nasjedio se uz njih u zivotu da vec skuzim i bez manuala-dobro ima nekih sitnih caka svaka, ali da ne zapise ono sto napravim je bezobrazno od ove Necu ju bacit malo cu se smiriti i pogledat sta i kako..ja sam negdje grijesio ...
Cemu sluzi zapravo ovaj forum ?? Da se jadamo kao ja ili govorimo -manual u ruke kao vi ?? Dobro malo se "druzimo"
Pozzz...
Dodato:
I da napisat cu gdje sam grijesio kod zapisivanja nakon obrade midija u MakeupTools. Mozda nekom pomogne i to.
Dodato:
Koliko vidim majstori su stavili Save u toolsu a Vrite na panelu kljave.
Dakle kod BK5 nije isto to dvoje. Ja sam isao direkt na vrite ali treba najprije save u toolsu.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
,kao sto ti je napisao @Boban 010 mnogo bi ti bilo lakse da ides deo po deo citanja uputsva za rukovanje klavijaturom nego da gubis po 10 sati uzaludno.

Da....nemoj da je bacas kroz prozor,posalji je meni....ja cu platiti postarinu...i resio si problem.
Cijenim savijet i slazem se sa njime ali 80% toga sto citam znam i sad bas ono neku sitnicu ne znam pa je dosadno citat zato pitam ovdje
Evo strasti se smirile i jos samo neke detalje oko OTS i mogu konkretno pocet sredjivat repertoar ..nece kroz prozor

Zgodna mi je ova funkcija sa mute acompa u STY-to nema korg !
I koliko vidim pamti sve u performansi.

Promijenjeno od tihi05 (04.11.2015 u 23:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tihi05 je offline   Reply With Quote