Videti jedan post
Star 28.02.2016, 19:38   #11
toni-bt
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.12.2008
Mjesto: bitola-mkd
Godina: 53
Postovi: 114
Downloads: 666
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: klarinet-buffet rc,sax-boston (alt) klavijature-2xkorg pa3x61,,roland g-800 ,korg triton le
Interesi: muzika,muzika muzika i lepo druzenje
toni-bt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toni-bt pošalji poruku preko MSN messengera toni-bt pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od nikolic025 Pokaži Post
Pozdrav kolege....Razmisljam o kupovini aktivnih kutija...Trenutno imam Behringer B215A i prodajem ih,pa bih pazario nesto novo,naravno bolje,ali nemam para za dosta bolje,pa sam se ogranicio na sledece modele:

DB Technologies-Cromo 12+,Opera 512 i 515...E sad,sve su slicne decibelaze,cromo ima vise Wati,ali nema link za povezivanje kutija i malo je glomaznija...Cene po kojima ih kupujem su redom 300,340 i 370Eura plus neki procenat donosiocu,jer ih od preko donosi,pa neka bude i 30e po kutiji gore...

Jos je tu Mackie Thump 12,koju bih preskocio,ne znam ni ja zasto...Ipak je DB malo jaci od Mackie najnize serije...

Gledao sam pretezno 12" ali je tu uleteo 515 prvenstveno zbog cene...Planiram u skorije vreme i dva aktivna bina...ALi opet necu svagde moci da nosim binove,pa ce se mozda u manjim lokalima raditi samo na dve kutije....

Hvala na pomoci...
Ako imas mogucnost probaj FBT X -LITE ja sam ih kupio pre 7-8 dana ,za sina juce sam ih testirao na svirci pored 2 dynacorda FE 15-3 i obusevio sam se imaju jacini cistinu mogu reci vise od dynacorda a bas mu je precizniji i konkretniji nego kod dinakorda -definitivno, testirao sam ih na aranzer korg pa3x i mikse dynacord pm16002
toni-bt je offline   Reply With Quote