Videti jedan post
Star 03.09.2018, 11:39   #87
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam takodjer zainteresiran za ovaj sistem (ili slican) i svijestan sam toga da nije za Arenu, i ne razumijem se u ove Herze, ali bitno mi je samo dali to dovoljno lijepo zvuci i dali se cuje bas. Sad koliko taj bas ima herza manje - vise, garantiram da vecina koji su procitali temu znaju malo ili nista o tome, ali svi znaju kad slusaju dali cuju bas i dali im se svidja to sto cuju, jeli im tanko ili im izlazi smola iz usiju A sad, i tu je dalje stvar ukusa, kakav tko voli zvuk.
Ovi sto usporedjuju to sa nekim jacim sistemima (i gabaritima vecim) trebaju bit svijesni da vecina nas koji kupuju ovakve sisteme smo OMB i na svirku idemo u najbolju ruku sa nekim automobilom srednje klase, nemamo kombi da potrpamo sve silne bas binove od 18 inca i ovakav sistem se kupuje radi prakticnosti.
Sto se tice cijene, ako je nesto menje ne znaci da menje i vrijedi, placa se nova tehnologija a ne gabariti.
A kod usporedbe bilo bi dobro kad bi se pokrenula uporedba sa slicnim sistemom npr . Turbosound ip2000 (3000), jer ja recimo konkretno MAUI nemam gdje probati, a Turbosound imam, pa me npr zanima zasto neki tvrde da jedan valja dok drugi nevalja i sl.. jer meni ovako na prvu djeluje da je to isto ili tu negdje.


Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote