Videti jedan post
Star 03.09.2018, 02:20   #82
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Tko bi lud očekivao da će dvije 15" pokriti toliki prostor. Napisah ja sve u popratnom tekstu ali za badava. Jer, ljudi čuju samo ono što žele čuti i vide samo ono što žele vidjeti. I kad k tome bace filozofiju da to nije siva boja nego svijetlo siva ... ode sve u Honduras. Zato ću ponoviti bitno za one koji ne znaju ugledati drvo od šume. Ili, za one koji čitaju ali slabo razumiju pročitano.

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
...Kamera ima odlične mikrofone ali ipak morate uzeti u obzir da zvuk na snimci nije realna zvučna slika kako se to stvarno čuje u prostoru. Pogotovo ne u spektru dubokih tonova gdje mikrofon na kameri jednostavno odreže bas frekvencije. Ipak, može se napraviti okvirna usporedba ova dva sistema.
...
Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
.. Na forum sam postavio video prvenstveno da bi eventualni zainteresirani članovi mogli doživjeti i na neki način čuti što ovaj sustav može. Ne zanosim se time da na ovom molu MAUI "razvaljuje" i da on može parirati nekim većim i ozbiljnijim sistemima. Treba biti realan, da se na ovaj ogromni prostor stavi i "10kw kutija", opet nekome ne bi bilo dosta. ...
A sad za ozbiljno odoh u krevet i samo za kraj ću citirati @Morisona

Citat:
Originalno postovano od Morison Pokaži Post
... Jednostavno za moj pojam ovo je savrsen ton. Gitara prelepa, pevaci prezentni i ispred u miksu, aranzer ne preterano pojacan a ima prelep patos u basu i sve se cuje producirano, kao da je odradjen mali mastering...

...Svakako preporuka svima koji gledaju i tragaju za ovim tipom sistema, idite i negde preslusajte. Ne verujte nikome, pa ni meni. Moj ukus je moj, parametri koji su meni bitni nekome nisu....


casper je offline   Reply With Quote