Videti jedan post
Star 30.07.2016, 01:32   #8
veselinovicvs
Vredan član društva
 
veselinovicvs's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2009
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 114
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 202
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Fantom Xa,E-A7,GUERRINI profesional 4
veselinovicvs befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Live touch 1

Da osvezim temu...
Imam ista pitanja kao kolega iz prethodnog posta.
Povezujem ovaj harmonizer preko MIDI na aranzer i nisam zadovoljan.U nekim akordima na zavrsecima pesama ne smem stisnuti nista u desnoj ruci jer terca pobegne.Posto mi je aranzer prepravljen na dugmetaru pomislio sam da je tu problem medjutim ja sam na procesoru skontao da splitujem dokle da mi "cita" akord odnosno samo sa onog polja na kome hvatam akord levom rukom(u mom slucaju split tacka je na C4) i znaci SAMO da cita sta je stisnuto do C4.Da li gresim pa je bolja varijanta da kacim na GUITAR ili AUi da li moze preko AUX-a???).I kako na GUITAR IN?Ja sam pre LIVE TOUCH-a imao T.C.H1+KORG Pa600 i svaki ritam i boju na aranzeru sam prebacio u L a samo LOWER na R OUT i jeste izgubio sam stereo zvuk i lower ali to je radilo bez greske.Sad sam uzeo novi aranzer i novi LIVE TOUCH i to ne radi dobro.Gde gresim???
Dodato:
Jos da dodam da sam sad uzeo aranzer druge marke i nije tako jednostavno podeliti po izlazima(L i R OUT) kao na KORG-u.
__________________
Ako jednu stvar radis 100% bolje nego drugi...Dobar si...A kada radis 100 stvari za 1% bolje nego drugi...Onda si profesionalac...

Promijenjeno od veselinovicvs (30.07.2016 u 01:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
veselinovicvs je offline   Reply With Quote