Videti jedan post
Star 19.09.2019, 19:45   #1
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Sta posle legendarne EMX 5000

Pozdrav svima imam ovu miksetu vec dosta dugo i resio sam da je zamenim novom i ako jos radi bez greske, verovatno i zbog toga sto je ogromna i ima kanala kolko hoces a meni se sve svelo na mene i pevacicu pa bi dobrodosla neka manja, sa osam kanala. Imam dve petnaestice Dynacord A115 A i neko vreme sam razmisljao da i mikseta bude uparena sa kutijama ali Dynacord definitivno necu jer PM 600-3 kosta 1400e a nema neki zvuk, mulja mnogo a kosta mnooogo. Naso sam tri Yamahe interesantne pa me interesuje da li neko ima iskustva sa njima. Yamaha EMX 5016fc je dobra cini mi se ali naso sam i EMX 5014c i sad ako sam ja dobro ukapirao iste su jacine samo sto ova druga ima manje kanala a ako je tako odma bih je uzeo, i ima interesantan neki televizor EMX 7 koji je izgleda i jaci od ove dve. E sad da li neko ima nesto od ove tri, i da li je u opste jaca i bolja 5016 (ili jos bolje 5014) od moje stare ili je samo nova, i kako zvuci EMX 7? Naravno moze i neki AH o kojima ne znam nista ali sam video jednu interesantnu AH ZED POWER 1000 a sve su ove miksete do 1000e sto mi je podnosljivo pa ako ne ko zna nesto bio bih mu zahvalan.
psr je offline   Reply With Quote