Videti jedan post
Star 12.09.2020, 09:55   #2
Humu
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 26.09.2018
Postovi: 140
Downloads: 54
Uploads: 2
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
Humu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Opet cu ja biti dezurni krivac i odgovoriti. 😁 Pa2x je kultni model klavijature. No, cim ima taj status znaci da je prilicno stara klavijatura. Pretpostavljam da velika vecina ima pa2x iz potrebe svirki, a ne da im stoji doma. Dakle, rabljena je cesto i puno. Iako je odlicne izrade, mane su joj na nekim serijama lampice na tasterima koji se cesto moraju promijeniti. Na razglasu odlicna. Za svoje vrijeme top model, danas ipak tehnoloski zaostaje za novim modelima. Pa700 je s druge strane posljednja generacija klavijatura serije Pa. Kvalitetom izrade ne parira pax serijama klavijatura, ali tehnoloski i zvukom je odmakla. Tasteri su joj od gume i nemaju kvalitetu pax serija. Unatoc tome odlicne su klavijature za svoju cijenu. Teoretski ne moze biti svirana dulje od 3 godine jer je model izasao 2017. Nova tehnologija omogucava svasta jer je hardverski i softverski napredniija. Uvijek sam za novo, ali to je samo moje misljenje. Netko ce ti opet reci da uzmes pa2x iz svojih razloga. Netko je jednom rekao zelis li uzeti 10-15 godina star Mercedes ili novu Škodu.
Humu je offline   Reply With Quote