Videti jedan post
Star 19.02.2019, 20:29   #230
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav kolege, evo i ja se javljam posle nekog vremena i vaganja svih cinjenica, i resio sam definitivno da uzmem x-air 12. Gledajuci sve ove "firmirane" skupe miksete i poredeci je sa ovom miksetom, jednostavno moram da priznam da je ovo best buy, i da meni kao prosecnom muzicaru koji svira aranzer sa pevacem , eventualno pevacicom stvarno ne treba nista bolje. A sa jedne strane ne zelim da se zalecem kupovinom miksete koja mi je bila u prvom planu (powermate 600/3) jel je preskupa za ono sto nudi a duboko sam uveren da cu sa ovom kombinacijom x air miksete i snagasa dobiti u najmanju ruku isti ako ne i bolji sound. Narucio sam behringer iNuke 3000 i planiram jos x air 12 strpati u jedan rack, a za pokretanje svega toga bi koristio laptop 17" povezan lan kablom i eventualno pored mene bi bio telefon na kome bi namestio da mi samo volumeni budu pod rukom za ne daj Boze. Eto, to je neko moje razmisljanje da si napravim neki setup za koji skoro imam sve komponente (iNuke sam dobio povoljno) a laptop imam od ranije (amd quad core, 4gb ram itd itd...). Samo bih vas pitao jos jednom, da li vam se ovo cini kao kombinacija koja je kadra odraditi manje svirke 50-70 ljudi koje inace i sviram, sa kutijama dynacord corus evolution 12.2 (2×500w)?
yamahapassion je offline   Reply With Quote