Videti jedan post
Star 20.06.2017, 21:47   #3
zoki-41
Drugar foruma
 
zoki-41's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.10.2005
Mjesto: Makedonija Makedonski Brod
Postovi: 79
Downloads: 593
Uploads: 4
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 10 puta u 6 Postova
Instrumenti: Pa1x
zoki-41 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
zoki-41 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Hvala na odgovoru rolandx ....danas mi se desilo (nakon sto sam postavio problem na forumu) da mi se klavijatura skroz ukoci u toku sviranja ...sto znaci i aranzer i sve drugo...jednostavno je stao i nijedno dugme nije radilo...pa sam ga iskljucio drzanjem power dugmeta nesto duze.....onda sam kompletno reinstalirao Factory resurce .... pa sam svirao vise od pola sata bez prestanka sa istim setom ...samo nisam global ucitao i fala bogu nije zakocio ...neznam dali ce se ponovo javiti problem ....pisacu opet......
Dodato:
sve nesto razmisljam dali moze RAM da daje ovakve simptome ??...ne desava se stalno...i kada sviram bez ucitanog seta nije se nijednom ukocio....ako je RAM u pitanju ...zna li neko koliko kosta novi i gde se moze nabaviti ...kako da budem siguran da je RAM
Dodato:
sve nesto razmisljam dali moze RAM da daje ovakve simptome ??...ne desava se stalno...i kada sviram bez ucitanog seta nije se nijednom ukocio....ako je RAM u pitanju ...zna li neko koliko kosta novi i gde se moze nabaviti ...kako da budem siguran da je RAM
__________________
Dodato:
[quote=zoki-41;296662]Hvala na odgovoru rolandx ....danas mi se desilo (nakon sto sam postavio problem na forumu) da mi se klavijatura skroz ukoci u toku sviranja ...sto znaci i aranzer i sve drugo...jednostavno je stao i nijedno dugme nije radilo...pa sam ga iskljucio drzanjem power dugmeta nesto duze.....onda sam kompletno reinstalirao Factory resurce .... pa sam svirao vise od pola sata bez prestanka sa istim setom ...samo nisam global ucitao i fala bogu nije zakocio ...neznam dali ce se ponovo javiti problem ....pisacu opet......
__________________
zoran

Promijenjeno od zoki-41 (22.06.2017 u 19:26 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zoki-41 je offline   Reply With Quote