Tema: Upozorenje!
Videti jedan post
Star 26.02.2008, 10:30   #14
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Alix prijatelju, hebi ga žao mi je ko da se meni desilo. Prijatelju ovo ti je škola. probat čemo nekako pronač taj power suplay. Možda da od nekog kolege (tko ima keca) otvoriš i izmjeriš voltažu pojedinih kablova, pa potom potražiš u nekom PC shopu slično napajanje i prilagodiš ga synthu. Mislim da neke velike razlike nema i da se da sve to prilagoditi.
A što se tiće ostavljanja opreme. Ma ne ostavljam brate mili NIŠTA. Nekoć sam samo kablove i stalke ostavljo, no i to više ne radim. Jednom su mi stalak odšerafili, stavljam kljavu pa samo što je nisam ispustio na vlastite noge. Od onda provjeravam sve. Pa kad mi precvikaju kabl jer gaze po njemu . Sad imam cijev i u njoj sve kablove, strašno je za vidjet, ali preko nje možeš i tenkom, ništa im neće biti. Istina bog kablovi su malo duži ali sve klapa.
A najgore mi je bilo kad mi je za vrijeme pauze u jednom disku neki mangup pokušo popalit Flash memory karticu iz kljave, a skužio ga moj gitarista. Ja odmah obavjetio redare (da ne pobjegne van) i kad sam ga uhvatio, prazni džepove. Kad je izvadio karticu, kaže njegova je, a ja njmu, reci što je na njoj i pod kojim redim brojem. Naravno nije znao ni prdnut akamo li beknut. Ubio sam boga u njemu. Kasnije se vratio sa svoji jaranima s namjerom da nam sve polupa, no ubrzo je odustao kad je vido da kod sebe imam 16 razloga da bude dobar točnije 15 + jedan razlog u cijevi, i da taj razlog na tjelu pravi vjerojatno jako velike rupe s obzirom na veličinu i izgled. Al da su pokušali razbijat opremu puco bi. Ja bi odležo svoje, a oni kako kaže Zabranjeno pušenje "sa Bara se niko ne vrača ... ".
kreso je offline   Reply With Quote