Videti jedan post
Star 13.12.2008, 03:43   #6
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

PA 800 je odlicna klavijatura,nikad nisam imao ama bas nikakvih problema sa njom.Dosta je pisano ovde i mislim da je problem ljudski faktor.U PA 800 se "muva" sve i svasta,svi ti "majstori" koji pljuju PA 800 nisu jedan svoj ritam napravili,neznaju ni sta je STYLE PLAY a kamo li RECORD...Kupuju PA 800 tamo gde je najjeftiniji iako znaju da ne dobijaju garanciju,nema serijskog broja,bez kutije...Za sicu manje nego da ga kupe legalno...

Zar ne primecujes da se razgovor vodi vecinom oko setova a ne oko nekih sitnijih delova:

"Ubacio sam set i onda mi se desilo...".Pa ciji si set ubacio?To ti je isto ko da si obuko tudje gace i to jos noshene i neoprane!!!Jos "muva" set od Pa1 zajedno sa globalom.Kod nas sve moze da se "nabudzi","Cuo sam moj drug je to "nabudzio" pa moram i ja...Stavi ROM bass gitaru i "napanji" joj basove na +12dB,visoke u plafon...Ne svidja mu se fabrichka,nije za nashu muziku...Stvarno mi je vise dosta takvih i slichnih postova...Svi bace knjigu (upustvo) kad kupe klavijaturu a onda kukaju kako im neshto ne radi.I najchesce osude Korg ili bas tu seriju jer su imali npr G-800 koji je radio opasno!!!Primer je da G-800 ima 1000 stvari manje nego PA 800 i da na njemu,chinjenica je,imash manje shanse da zajebesh nesto ali tako i 1000 korisnih i upotrebljivih stvari manje.

A niko od njih da se naljuti na sebe i sebe kritikuje.Najlakse je pljuvati firmu i ljude poput mene kojima s' vremena na vreme pukne film i napishu ovakav post.

Ako si spreman da das 2000 eura za PA 800,tj. ako si se odluchio,sedi na autobus ili u kola,skokni do mene,budi moj gost,prezentovacu ti klavijaturu 5 dana ako treba i shvatices o chemu se radi.

Uvek je neko drugi kriv.Dokle?

Au!

Pozdav i izvinite ostali,stvarno se preteralo oko ovoga...

P.S. Ima PA 800 koji se kvare ali su oni malo jeftiniji,1800 eura npr... Mogu da imaju i torbu pride...
__________________
JBL!
Beethoven je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Beethoven za ovaj koristan post:
Ljubashe (25.11.2012)