Videti jedan post
Star 18.06.2013, 20:40   #24
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa naravno da nema snage jer naveo sam kolika je snaga potrebna da te kutije prodisu... Zx4 je srednja klasa kutija(to svi znamo), koja nije ni za bacit a nije ni za hvalit, znaci zlatna sredina, kol'ko para tol'ko muzike... Po meni ima dobru decibelazu za plasticnu kutiju, cak u nekim freq. da te udari u prsa sa 3-4metra udaljenosti naravno u zatvorenom prostoru, sto se jako tesko postize i sa dobrim binovima(ali to opet sve ovisi od prostora i naravno instrumenta itd itd)! Ja opet kazem on sa tom yamahom i zx4 moze sigruno(mogu ruku u vatru stavit) pokriti do 200 ljudi jer sam ja radio na toj kombinaciji pri toliko ljudi! Znaci nije bitno fali li snage, ima snage ali nema toliko da bi ta kutija "disala" i opravdala tu cijenu, ali to ne smeta za rad Velika je razlika kad spojim zx4 na yamahu cf ili na pojacalo crown xti 4000 (2x650w u 8 ohm). Ali i jedno i drugo mogu u dobra doba dobar posao odraditi!!! Nadam se da ste me shvatili Pozdrav i sredno sa kupnjom.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (18.06.2013 u 20:41 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote