Videti jedan post
Star 28.02.2012, 12:57   #27
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala na pomoći. To je izgleda "voda duboka", dok se čovjek ne snađe u silnim parametrima. Pomoću tipke koju si označio na slici se snima cijeli niz promjena dok materijal svira. Jer pokretanje te opcije (f11) automatski stavlja status REC i materijal (mid, sty ...) kreće, a promjene se bilježe na pozicijama gdje su načinjene. Praktično je za utjecanje na panoramu ili volumen negdje u sredini materijala. Ili recimo za fade out na kraju pjesme....

Ako se stisne gumb lijevo od označenog na slici (f10) onda se može dobiti sysex niz ali za samo jednu promjenu (to je ono što je mene zanimalo u predhodnom pitanju). Međutim , on je zapisan na početku trake, a ne na mjestu gdje je pozicioniran Location. To je ono što me je zbunilo i zašto nisam mogao doći do tih parametara. Eto, nešto sam naučio.....

Ali imam još pitanja .....
Po kojem principu se određuje chord switching kod styla? Ako sam dobro shvatio, 1 kanal je namjenjena za zapis kontrola, 2-8 za chord switching, a 9-16 za osnov styla. Da li se može utjecati na to kako će "reagirati" (svirati) kanal 2 ili je to unaprijed određeno i ne može se mijenjati. Ako se može utjecati zanima me s kojim se to kontrolama radi?

Promijenjeno od casper (28.02.2012 u 12:59 sati)
casper je offline   Reply With Quote