Videti jedan post
Star 01.05.2014, 07:43   #20
donniefalcone
Početnik forumacije!
 
donniefalcone's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.04.2014
Mjesto: Čapljina
Godina: 29
Postovi: 44
Downloads: 8
Uploads: 6
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Roland GW8
donniefalcone ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Boban010 Pokusat cu poslije s midi fajlom... Ne znam znaci li ovo ista... Npr kada odsviram nesto i snimim song,i uprem play taj song je u drugacijem tonalitetu od onog u kojem sam svirao... tj npr ako odsviram pjesmu u C duru(koji u biti nije c dur), i uprem song record i snimim to, i kad slusam pjesmu ono je svira u A duru( A dur na klavijaturi je Cdur u stvarnosti)... Nadam se da me razumijete kolega Bobane
Dodato:
@momo Kolega gitara nije rastimana, imam dvije gitare, i donosio sam jos jednu klavijaturu i kad ufatim na njoj c dur i na svojoj u isto vrijeme, to nije isti akord, nisam gluh... Kad sam isao da sviram s kolegom, ista stvar... nije valjda da su rastimane te 2 gitare i nekoliko klavijatura s kojima sa usporedjivao.. Da bi dobio normalan tonalitet na klavijaturi i da C dur il bilo koji akord, bude TAJ akord, moram staviti system transpoce na C---> Eb... i tada svaki akord zvuci onako kao sto bi trebao i jednak je istom akordu na gitari. A zivcira me to sto uvijek moram ukljucivat taj transpose, a i smetat ce mi kod prodaje klavijature... Ne znam kako drugacije da vam objasnim kolega, jedino da snimim video pa da se uvjerite da ne pricam gluposti, mada zvuci kao da jesam

Promijenjeno od donniefalcone (01.05.2014 u 07:52 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
donniefalcone je offline   Reply With Quote