Videti jedan post
Star 27.03.2008, 23:25   #10
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Lächeln

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post
Imam Spider već skoro 3 godine...Vjerovali ili ne (govorim otvoreno) na njemu sam radio one stvari sa bivšom (da isprobam i to ludilo) i nije mu ništa bilo premda je ona imala bar jednih 55kg...Inače su to stalci koji su jako stabilni i izdržljivi...Doduše imo sam primjer prije 2 mjeseca da mi je pukla noga...kako,zašto?Jednostavno sam ga odnio u AudioPro koji ih uvozi i odmah su mi bez razmišljanja dali nov zapakovan...Zašto?K&M daju toliku garanciju na stalak,da ako ti se slomi noga,dobijaš novi a tvoj stari se odnosi na testiranja u laboratorij da ustanove kakva greška je došla u proizvodnji...Dakle noga je pukla zbog tvornične greške (slabo saliven aluminij i posle izvesnog vremena se "crack" širi pod opterećenjem i jednom pukne)...Eto skratka najbolji stalci za klaviature i jako stabilni...Pozdrav!
Da da,isto se i meni dogodilo,pukla noga nakon tri dana sto sam ga kupio,ljepo vratio nazad i dobio novog!
Sad ga imam oko godinu dana i super sam zadovoljan jedino je dosta osjetljiv,lako se ogrebe!
__________________
Svi uredaji rade na bijeli dim,kada dim izade,uredaj se pokvario
josipv je offline   Reply With Quote