Videti jedan post
Star 04.10.2019, 05:42   #11
mihal
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2012
Mjesto: Canada
Postovi: 104
Downloads: 882
Uploads: 3
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Korg Pa1000, Yamaha S900
Interesi: Klavijatura, Gitara,Razglas, oprema...
mihal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Istinita prica ko veruje veruje ko ne veruje, ko mu je kriv…E , Boga mi I ja sam sretan sto sam prestao trositi tu vatrenu vodu tako reci u zadnjem minutu tj. na vreme … A sto se pilo, I danju I nocu .Jedan dan u nedelji (nas petorica)1-2 sata proba +3-4 sata u kafani da se ojaca grlo .Za vikend: Petak svirka u kaficu ,zurka do jaja ,kako Gere iz Kule(Vojvodina) rece (ako ga neko zna) "I pit cu I svirat cu".Svirka je bila uglavnom do 1-2 ujutro pa posle sa vlasnikom, konobarima i nekoliko simpatizerajos par sati opustanje da popijemo sta je preostalo. Kuci u 4-5 ujutro . Subota ujutro 9 sati svadba ja (na gitari) I Harmonikas malo stariji I iskusniji od mene po tom pitanju ... ja bolestan, glava otkida Kazem kolegi ja nemogu da sviram , ja necu moci da izdrzim ceo dan I noc ...On mene opet u taj isti kafic I poruci duplu domacu I kaze da to popijem pa ce mi biti bolje , a ja ma nema sanse bolestan nemogu ni vodu da pujem a kamo li Rakiju….Nagovori on mene , ja nekako tu rakiju popijem,ne bas celu ali skoro...Neprijatno iskustvo ali nas dvojica idemo po mladu, vencanje, crkva, opstina ja se patim ali jos nekako I ide . Popodne ulazimo u salu svadba , sviramo ja se I dalje patim , ne pijem alkohola samo vodu ali ide . Popio sam jos jednu, dve rakije posle vecere oko 10 uvece to mi je ponovo dalo energije da izdrzim do ujutro….Bilo je takvih slucajeva dosta cesto dos se sviralo . Sad ne trosim alcohol skoro 20 godina. normalan zivot sa familijom sve normalno funkcionise hvala bogu.
...Kako je nas simpatizer Doktor po zanimanju pokazao na prstima mozes popiti 1 a ne 2(10)….
mihal je offline   Reply With Quote