Videti jedan post
Star 05.08.2019, 13:51   #6
Roxxc
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.08.2019
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Roxxc ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala Vam na odgovorima !
Ovako, ja sam totalni laik sto se klavijature tice u sustini, i ne poznajem neke funkcije, nemojte se uvrijediti ili nesto s ovim sto cu da kazem
Midi fajl u sustini znaci muzika/matrica ili ? Jer sto se ritma tice siguran sam da se i oni koji su vec fabricki tu mogu solidno iskoristiti.
E sad, da li sam se zbunio ili ne..
@Tihotyros vec sam dosta postovao pregledao, uglavnom svi preporucuju PA 50 ili SD verziju, svidja mi se naravno.
I uopste me nisi uvrijedio, vi ste ovdje uglavnom profi, ja ne znam da li cu da budem profi, ali zelio bi jednostavno da ponekad dusu odmorim svirajuci
Jedan od "problema" je takodje, ja zivim u Njemackoj (Sad ce neko reci imas pare uzmi tyros haha), to nije problem, moze nesto da se uzme, ali eto za pocetak bi neku jeftiniju varijantu, a i uostalom zafrkano je da nadjem kod Svabe ista sto kod nas se koristi, jer Svabo to uglavnom kupuje djeci i onda prodaju kad djeca vise nece da sviraju

Edit: I da, uopsteno je zeznuto da se nadje neka klavijatura ovdje (polovna naravno), kao sto rekoh, uglavnom bas svi prodaju te igracke...
Dodato:
Evo recimo za 80 eura mogu da uzmem solidnu polovnu psr e 403..

A za 100 psr e413.. Ne znam, sta vi mislite o tome?
Citao sam za PA50, i koliko sam skontao na balkanu kosta oko 250 eura, a vamo gdje sam ja, nema je, ima u nekim djelovima njemacke i kosta oko 350-450, a pa50SD jos vise, i do 600 eura...
Dodato:
Tj, ako cu vec da dajem 600, pa dao bi onda jos vise i kupio nesto jos "bolje" ..

Promijenjeno od Roxxc (05.08.2019 u 14:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Roxxc je offline   Reply With Quote