Tema: Roland BK-9
Videti jedan post
Star 09.05.2013, 03:01   #280
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imas mogucnost da to jos efektivnije uradis jer faderi ispod displaya u isto vrijeme, pored toga sto su regulisu levele za pojedine oktave oguljskih sounda, sluze i kao kontrola levela pojedinih partova i efekata.


Sve vrijeme se pise o nekakvoj slaboj operativnosti na BK-9, a za to nema nikakvog razloga jer je Roland kod BK-9 uveo dosta novina koje su, prije svega, namijenjene boljoj i laksoj operativnosti, pa mogu mirne duse da tvrdim da je BK-9 jedna od vrhunski operativnih masina. Ko ne vjeruje, put pod noge, pa u prodavnicu, manual u ruke pa citaj i odmah probaj. Koncept BK-9 je jedinstven, treba se navici na njega ali je nakon toga tesko zamisliti rad na bilo kojem konkurentnom aranzeru. Ponavljam, Roland me ne placa za reklamu, sta vise, Roland BK-9 je vrlo ozbiljan konkurent mom Trans Audiju ali... ono sto je istina se jednostavno mora napisati jer bih i sam postao neozbiljan ako bih kritikovao nesto sto nema razloga za kritiku. Nazalost, cini se da badava pisem jer ljudi, opet nazalost, uopste ne citaju ono sto ne odgovara njihovom predubjedjenju. Zalosno i najstetnije upravo za te ljude ali i za ostale koji vjeruju u te proizvoljne i neargumentovane tvrdnje, koje se u ovoj temi prosipaju kao iz kante.

Promijenjeno od tranzit (09.05.2013 u 03:05 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
vingula (09.05.2013)