Videti jedan post
Star 05.10.2008, 19:01   #29
drmitavet
Drugar foruma
 
drmitavet's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 53
Downloads: 107
Uploads: 12
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Roland,Technics
Interesi: make a music
drmitavet befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od harisfaz Pokaži Post
Uh koja je najbolja verzija?
Pa znas kako prijatelju,zavisi od klavijature koju imas:XT verzija je najkompletnija sto se izbora klavijatura tice,a ima i jednu dobru opciju,koja,kolko sam primetio okolo po internetu,kod mnogih ne radi kako treba(mislim na patch-ovane verzije),pa na zalost i kod mene:u pitanju je Phraze-extractor,odnosno funkcija sa kojom mozes da,na pr.iz ritma izbacujes delove pratnje koje ti se ne svidjaju,a ubacujes one koje ti se svidjaju(ekstrahovane iz drugih ritmova)Ako ta fraza,nova,koju ubacujes ima vise taktova od taktova od kojih je sastavljen ritam u koji je ubacujes,XT je sam skrati na odgovarajuci broj.Tako prakticno mozes da kombinujes funky pratnju gitarsku,dvojku bas,rumba ritam,neki tehno rif i da dobijes neko totalno ludilo od ritma(zavisi koliko si mastovit i kreativan).Tu funkciju isto ima STYLE FACTORY UNIVERSAL,al ne mogu nigde da ga nadjem,a tako bih ga,shrmc,posedovao...Mozda je cak i bolji od STW...koliko sam ja video u uputstvu za "uporabo"...Sad ako neko cuje moj vapaj...necu da mu ostanem duzan,avaj...
__________________
Yugo-nostalgchar
drmitavet je offline   Reply With Quote