Videti jedan post
Star 08.11.2006, 10:53   #8
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ok nema problema uglavnom vidim da je dosta vremena potrebno da se neke stvari dorade...u svakom slučaju si ovaj set doradio do jaja...E sad ja nebi bio ja kad nebi hteo da dograđivam i da izmišljam hoću ovo,hoću ono...Doduše želja mi je da skupim sebi čim više JuVe ritmova i da ih uređivam po svom ukusu...E sad sam pomislio čak da bi snimio svoj ritam...Postupak je jako jednostavan isto ko kod G-serije gde sam se naučio da recordam ritmove...Samo me zanima imali kakav program što kad u njega otvoriš MP3 format možeš da pesmu razdeliš na više trackova tako da bi posebno čuo kako mile svira bass i kako udara ritam mašina i slično?...Jer ja mislim da bi mi uspelo kad bi npr iz MP3-ja podesio samo da se čuje ritam bez pevača i ostalih instrumenata i smanjio tempo i polako kako svira mp3 tako probo da kopiram,dakle da odsviram rukama taj ritam,i tako bass,gitaru...E sad možda imam prevelike ambicije ali probati nije greh ionako svi koji imaju original JuVe neko je moro to da snimi...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote