Videti jedan post
Star 08.11.2006, 10:17   #6
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav kolegama muzičarima i našem Miodragu...Mile prijatelju set sam preslušo od A-Ž i neke mi se stvari na njemu sviđaju a neke ne...Dakle sad kad bi bi piso šta mi se sviđa i šta ne trebo bi cjeo roman ...Al da skratim...Set ko god da ga je pravio je napravljen solidno čak i oni JuVe ritmovi su strava(za neke govorim,a kod nekih pojedinih je zamjenjan samo Drum Set i Bass)...Al da nebi kritikovo set je do sada za mene najbolje što sam dobio od JuVe...Ali sad hoću da ga dograđivam i to vlastitim rukama...Pa bi te zamolio da mi objasniš par stvari...Ako nađeš vremena puno bi mi značilo...Evo ovako:

Prvo bi htjeo da sa seta i sa memorije zbrišem semplove zvukova,dakle pojedine zvukove bi izbriso pošto mi nisu potrebni i umjesto njih bi radije stavio kakve nove semplovane Drum Setuvo i "Perc-ove"...

Druga stvar što me zanima je ta kako da npr iz drugog seta kopiram Drum Set,sempl,boju,i stavim ga u ovaj set jer imam par setova a na svakom je par prvovrstnih Juve semplova i različitih zvukova pa bi hteo ovaj set da kompletiram i od njega da napravim original JuVe set...

I treće,ima jedna stvar što mi jako smeta kod ovog seta...Naime,kad pritisnem bilo koji ritam od JuVe jačina samog ritma je jako mala...Dakle slabo se čuje užas...A na primjer kad pritisnem na neki sa obični onda zvuči mnogo glasnije i htjeo bi da editujem sve ove JuVe ritmove tako da bi im pojačo glasnost (drum,bass) da bi zvučali isto glasno ko ostali ritmovi a ne da su jako tihi...Equalizer na sintu pojačam do kraja al džaba još uvjek je pretiho i kad priklopim na mikser klaviaturu ritam ne dođe do izražaja...

Eto zahvaljujem se iz srca Miodragu,ostalim njegovim pomoćnicima i nadam se da će biti kakav reply na moj post.Živio YU-Midi. ..Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote