Videti jedan post
Star 12.01.2013, 14:54   #6
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Slusanje je nesto sto se uci od malih nogu i isto kao i sve drugo i slusanje se moze nauciti pogresno
Moja prva profesionalna klavijatura je bila Korg PA50 i naravno bio sam odusevljen zvukom, a planovi tada za sljedecu profesionalnu klavijaturu je bila PA800 ili PA2X, medjutim nas admin Vaxter mi je rekao da nije samo Korg jedini konj za trku, nego da malo poslusam kako zvuce Yamahe.
Apsolutno sve isto kako je rekao Akordeonista i Arter se manifestira i kod mene. Jednostavno Korg mi ima neki metalni i kantasti zvuk sto se tice bubnjeva. Realno, na Korgu PA3x nista nisam cuo sto mi se svidja, pocevsi od ritmova pa do boja. I isto tako sto kaze Akordeonista, svaki sampl ubacen na Yamahu mi se jednostavno vise svidja nego Korgu, jedan isti sampl dodje kao 2 razlicita na Yamahi i Korgu.
E sad da ne ispadne da je Yamaha vrh, jer sto se tice ritam sekcije, narocito bubnja, meni je ipak Roland sa srg i srx prosirenjem apsolutni vrh sto se tice bubnja! Dakle, nije sve onako kako nam ljudi pricaju i serviraju. Ono sto radi vecina cesto nije ono sto valja i sto je u redu. Bas mi je drago da ima ljudi na forumu koji isto misle
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote