Videti jedan post
Star 09.02.2007, 00:09   #4
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam pitao jednom servisera, da li moze da mi nabudzi u psr 1000 malo vise memorije, bar kao na psr 2000. I rekao mi je da je to (ne)moguce, ali treba zameniti neke cipove, i da se to ne iplati. I tada sam prodao psr 1000 i kupio psr 9000, i nisam pogresio.

Znas kako, necu da te obeshrabrujem, ali mislim da ces i ti mnogo oko toga da se drndas, i da neces moci mnogo da uradis. Kod istog onog servisera sam video rasklopljen pa60, koji na ploci ima oznaceno mesto za USB prikljucak. I on je koliko se secam hteo tako nesto da budzi, ali je nije uradio jer su ploce samo na izgled iste. A i ne znam da li ce procesor (koji ne verujem da je isti u pa50 i pa80) moci paralelno sa OS od pa80 da izgura i sve te novonakacene ploce.
Koliko mi se cini, onaj Miki iz KG je vec nabudzio u pa50 sve sto je mogao njegov procesor da izgura (OS od pa 80, i hard disc).
I jos nesto, mislim da ces do tih sema jako tesko doci. Mozda gresim, ali mislim da je tako. A i ako ti sve krene, i zbudzis to, mislim da nece biti isplativo to da radis.
marco je offline   Reply With Quote