Videti jedan post
Star 07.11.2011, 19:10   #6
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne boj se druze ovaj put necu iznevjerit svoje slusaoce i gledaoce tj obozavaoce koji su me vjerno pratili i slusali do zadnjeg momentaBice snimaka vise no ikad preVazno je da se cuva ova nasa tradicionalna muzika i prenosi s koljena na koljeno

Ne moze me nista vise izbacit iz takta a kamoli losi ili provokativni komentari narocito sada kada sam obecao drugu Vaxteru da nece biti vise problema na mojoj demo stranici sa moje strane...Inace kako si ti stari dobri druze?


auuuu tek sad vidjeh komentar druga yamahapaisona pa da dodam hvala druze puno...pozzz
Dodato:
Ovaj ritam sam sam od nule pokusao da napravim na ovom ketronu SD3



Ovo je konvertovana dvojka koju sam nekako malo uspio da poboljsam da bih i donekle zvucala na ketronu koju sam prvo pretvorio u midi fajl po variacijama i poslije iz cubase snimao dio po dio ritam u ketron pomocu midi kabla u pattern midi rekord



Dodato:
A ovu pjesmu sam na zahtjev nekih pjevaca sa drugog foruma odsvirao i inprovizovao kad je bio prosli bajram pa im trebalo i ispalo je kako je ispalo jer sam to prvi put svirao u zivotu tada a mislim da bih sada mogao i bolje to da odradim..



Dodato:
I jos jedna pjesmica


Promijenjeno od Ace (09.11.2011 u 03:42 sati) Razlog: Postavljeni playeri
zeljko je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, zeljko, za koristan post:
LesaKesa (25.04.2012), mirandess (09.11.2011)