Videti jedan post
Star 25.02.2007, 17:26   #7
beginner
Banovan!
 
beginner's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Cro
Godina: 36
Postovi: 12
Downloads: 67
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Roland Fantom G6 Korg Triton Le Korg PA50 M-Audio Prokeys88
Interesi: Hobiranje hobija
beginner befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moj nadimak opravdava moje znanje o glazbi, kao i znanje o rukovanju klavijaturama :roll: ali ipak cu pokusati pomoci.
Koliko znam parametre efekata kada ih zelimo kopirati sa nekog PROGRAM mjesta na neki COMBI nemora se pisati na papire moze se jednostavno napraviti copy effects na sljedeci nacin:
Nalazimo se npr. na broju 000 (COMBI), na lijevoj strani imamo npr. bass, na desnoj strani imamo harmoniku.(Harmonika nam se u PROGRAM modu nalazi npr. na 000-tom mjestu).
Otvorimo izbornik MENI=>MFX=>UTILITY=>Copy Master Effects=>OK
otvori se izbornik u kojem mozemo odabrati s kojeg mjesta (iz PROGRAM moda) zelimo kopirati efekat na neku kombinaciju (COMBI).
Kada smo izabrali koji od efekata zelimo kopirati, potvrdimo sa OK. Meni je do sada bilo najoptimalnije staviti kvacicu na "All" tako da mi se svi MFX-evi kopiraju
Ako vam nakon ovoga boja ne zvuci u COMBI modu kao i u PROGRAM modu, pokusati iskopirati i IFX: MENI=>IFX=>UTILITY=>Copy Insert Effects.
Kao i kod izbornika MFX-a imamo mogucnost odabira lokacije s koje cemo kopirati IFX. Naravno, IFX kopirati sa iste boje kao i MFX.
Tu dolazi do problema, ako nismo razdvojili bass (koji sam uzeo za primjer)preko nekog drugog kanala, tada se ti kopirani efekti odnose i na bass.


Nadam se da ce ovo nekom pomoci!


Pozdrav!
beginner je offline   Reply With Quote