Videti jedan post
Star 13.02.2007, 23:47   #3
Roso
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 26.09.2005
Mjesto: Njemacka, Herten
Godina: 36
Postovi: 114
Downloads: 327
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA1x pro, Korg Triton LE
Interesi: Sport, Muzika
Roso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Roso pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

i ja sviram tr 61 i ista je ko le u tim stvarima!
tako kako ti je svirac 007 reko ti je najbolje jerbo kako ja poznajem ovu klavijaturu nije moguce kopirat boju iz banke programa u combination s istim parametrima itd.
i ja sam imo najvise s jacinom od boje problem.
uvijek sam ganjo da mi budu sve boje i combinacije u istoj jacini dok nisam skuzio da je u combinaciji islkjucen ifx efekat bio. hehe

a jedna stvar i meni smeta to je isto u combinaciji:
kad tako napravim kombinaciju da mi je na ljevoj strani gitara a na desnoj gajde i jos koja druga boja imam veliki problem s efktom.
otidjem pod meni i namjestim ifx efekat chorus.i tako ga sredim da ide na gitaru. to je sve uredu dok mi netreba drugi efekat za harmoniku a drugi ifx efekat u jednoj kombinaciji nije moguce. samo se moze isti ifx upotrebljavat. a de vi meni recite kako se cuje harmonika s chorusom heheheh. jednu stvar sam probo a to moze isto samo kad su 2 boje. sredio sam mfx za harmoniku a ifx za gitaru to moze samo jedna stvar nevalja gitara sto je namjestna s ifx efektom uzma automatski equlizer od mfx efekta i to nevalja. znaci kad su vise od dvi boje u obziru mozda nece moc da se sto posto namjesti boja ko u programm. ali uvijek se nekako malo nesto sredi da bude skoro ista.
Roso je offline   Reply With Quote