Videti jedan post
Star 04.03.2012, 22:26   #28
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln

@aleksakorgpa500

ja tebe druze ne razumem sta si hteo da kazes!!!!
prvo si rekao citiram:"@nesaband

Ja neosporavam sta sve moze Roland gw8,ali nikako netreba podcenjivati korga pa50sd..
sam si rekao da se korg pa 50sd moze polovan naci i za 350e za te pare je odlican aranzer,cak moze dodati i 50e i kupiti triton le i onda ce imati dobar solo,zar ne?!Slazem se da se bubnjevi na pa50 mogu srediti da zvuce dobro ali tu treba dosta posla ko i za sve drugo,Korg pa 50 moze da zvuci onako kao na snimku sa youtube-a nije nikakva prevara..jednostavno sve je stvar ukusa da li ce uzeti rolanda ili korga.pozZ"

a onda odgovaras @dellu:citiram"lazem se sa tobom Dell u potpunosti,i mene nista nije impresioniralo na snimku,ti imas pa 50
najbolje znas."

nista mi nije jasno ali cu ipak da ti odgovorim na pitanje koji si mi postavio.

moj zadatak je da ako mogu na neki nacin pomognem kolegi koji je pokrenuo ovu temu i da mu dam argumentovan savet.
Posto je prica krenula pogresnim tokom tako da je pocelo dezinformisanje onda sam se ja ukljucio i izneo svoje misljenje o obe klavijature koje su pominjane.


Posto sam se susretao sa obe klavijature imam pravo da iznesem svoje misljenje i da posavetujem coveka da ne bi napravio gresku kao sto je skoro u jednoj slicnoj temi covek trazio pomoc pa nas onda ispljuvao bez razloga.

jos jednom da ponovim.korg pa 50 je u najboljem slucaju sto se tice izrade i sounda decija igracka u odnosu na GW8.Da stavis bilo koji najbolji set na svetu u pa50 ,GW8 ce da ga pojede za dorucak,bez leba
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote