Videti jedan post
Star 01.11.2009, 14:35   #24
Jamča
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 09.07.2009
Mjesto: EU
Postovi: 12
Downloads: 65
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA80, TR61, PA2X, Guerrini President Champion
Interesi: Muzika, RC-Car1:10
Jamča befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozdrav Rasko,

druže bez ikakve ljutnje možda sam se i ja pogrešno izrazio. Ustvari kao što i sam kažeš sve je stvar ukusa ili meni se nesviđa. Moje klavijature i prerade se mnogima zbog mnogo čega ne sviđaju ali se ja ni najmanje ne ljutim jer meni valjaju i to je najbitnije. Ti tvoji kontakti što si pominjao onda nisu optički već magnetski ili kako bi ih već nazvao i vrlo dobro znam koliko je to dobro. Ja upravo takve kontakte imam na basu u harmonici sa midijem koji je uradjen 1992. godine! Baš ću jednom da otvorim Harmoniku da slikam pa ću postaviti slike da vidiš dali o istom pričamo. Znači to nije nešto novo niti vanzemaljsko i videćeš da ti se i sa tim kontaktima koje ti nazivaš "večitim" mogu javiti problemi. Na primer u mojoj Harmonici se dešavalo da se razmak izmedju tranzistora i magneta s vremenom pomeri i onda se dešava da kasni ton ili čak da nikako nedodje do kontakta. E sad i ja sam se pitao zašto i kako jer je sve zatvoreno ali sam se uverio da ništa nije perfektno. Meni se na primer Mikanova prerada koju ti nazivaš plastikom super sviđa i dobra je za sviranje. Tu što ti imaš nisam imao priliku da probam i verujem da dobro radi bez daljnjeg. Ali na izgled nije lepa, bar po mom ukusu. To bi bilo isto kao da imaš ženu koja dobro kuha, ali sa izgledom da joj ni plastična hirurgija nemože pomoći

pozz
Jamča je offline   Reply With Quote