Videti jedan post
Star 30.11.2006, 23:43   #79
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E ovako...(gledaj sad romana)...Sve najbolje Kolegi Enveru iz Austrije...Želim mu od srca sve najbolje i nek zna da sam i ja u toj grupi ljudi koji ga podržavaju i koji su spremni da mu pomognu (iako ga ne poznajem)...Dakle Envere u ovim teškim trenutcima nisi sam i znaj da ima mnogo dobrih ljudi koji te cjene i poštuju i koji su doprinjeli bar malo da ti olakšamo muku...Eto imo sam želju da dođem sa Miletom ali imam u Subotu svirku pa nikako ne mogu...Ali u svemu samo ti nama prizdravi pa će biti još prilike...Ne zaboravi da je ovaj naš MIODRAG duša od čovjeka...Dakle da neko podigne ovako humanu akciju kao što je on,zaslužuje jedan veliki respekt od sviju nas...Dakle za mene je čovjek za koga bi učinio mnogo stvari iako ga ne poznajem,a ne samo ja-nego svaki čovjek koji ima ljudstva u sebi i koji cjeni ovako velikog i dobrog jarana i ljudeskaru...Sve najbolje i nek vag dragi Bog poživi...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline