Videti jedan post
Star 22.03.2017, 01:06   #18
nele1
Ovaj baš voli da kuca
 
nele1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.09.2006
Mjesto: Nemacka Berlin
Godina: 54
Postovi: 491
Downloads: 552
Uploads: 0
Rekao HVALA: 47
Zahvalili mu 80 puta u 76 Postova
Instrumenti: 2 Harmonike Artist,PA800,LE korg
Interesi: pomagati dobrim ljudima
nele1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nele1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Tacno je to da ako slusaj na zvucnicima od pa600 ili bilog kod drugog nemozes nista kako treba da namestis.Ali sto koristite Generalni eq on samo moze da ukenja bilo koju sliku tona
sto vise se dzara po eq na par strana dobije se moram da kazem smrda saund,
bas bih voleo da poslusam neki takav set .Kad neko toliko natovari EQ onda na pojacalu sve prsti do bola,najbolje je sve lepo namestiti na studiskim aktivnim monitorima recimo Adam
i ne plasi se nigde posle kako ce raditi klavijatura.
Neko ima pa4 a kupuje set i najgore u svemu ima recimo lose semplove,pa sta moze onda dati pomogne bilo ko kad ljudi recimo u harmoniku jedan registar koji ima 41-43 tona
odrade 12 i hoce da im dobro radi ,tu nema pomoci ili kad cujem ljude uzmu klavijaturu daju skoro 4.000e i sempluju dx 11 strasnoooooooo.Ovde na sajtu sam cuo makar 6-7 kolega
koj su namestili sint do koske,Svaki aranzer moze dase namesti da radi dobro ali ne i fantasticno sve zavisi od efekata sta pruza aranzernormalno i rama,ali znas kakvi smo mi ljudi ajde da stavimo jedno 10 bas gitara pa jedno 10 kontri to isto vazi za harmonike za sax
itd onda nam je mali i ram od ovog pa4 pa ja kad vidim kako ljudi rade lup ocu da puknem od muke toje strasno,Malo sam otisao daleko ali morao sam
Pored pa 600 i dalje imam pa 800 i nikada nisam pratio modu recimo oni koj poseduju pa3
koj ce im k....... pa4 kad su razlike minimalne a doplata makar minimum 1000e
pozdrav za kolege
__________________
NELE 1
nele1 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio nele1 za ovaj koristan post:
Alekso (23.03.2017)