Videti jedan post
Star 13.11.2013, 15:16   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Samsung galaxy s4 vs. Nokia lumia 1020?

Da cujem Vase misljenje, koji od ova dva telefona je pametnije uzeti i zbog cega? testirao sam ih oba, sto se tice tehnickih karakteristika (hardvera) tu su negde, Nokia mi se cini da ima bolju izradu, tj od boljeg materijala da je izradjena, ali nemojte moje laicko misljenje uzimati zdravo za gotovo. Kamere sam takodje poredio, lumia ima navodno 41mpix kameru, mada meni u snimljenim test videima na Koje sam naisao na netu nema neke velike razlike izmedju ova dva telefona. sto se tice fotografije takodje, sa mozda minimalnom prednosti u korist nokie. E sad ostaje ona dilema: android vs. Windows... ako bi mogao neko ko je upucen u te dve mobilne platforme da mi kaze otprilike koji je sistem stabilniji i bolji, i kako ce se u buducnosti odigravati natecanje izmedju ta dva sistema u smislu podrske, izbacivanja novih aplikacija itd... android korisnik sam vec par godina i zadovoljan sam, s tim sto mi se stvarno svideo Windows os na lumiama u toku mog kratkog testiranja. Znaci, kakav god imate stav u vezi ova dva modela pro et contra ocekujem da napisete ovde. ne bih da napravim pogresan izbor, nisu bas male pare u pitanju pa zato ocekujem da svako ko napise nesto to i argumentuje. Hvala unapred.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline   Reply With Quote