Videti jedan post
Star 03.05.2014, 07:24   #8
donniefalcone
Početnik forumacije!
 
donniefalcone's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.04.2014
Mjesto: Čapljina
Godina: 29
Postovi: 44
Downloads: 8
Uploads: 6
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Roland GW8
donniefalcone ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A gledaj, nije gw8 toliko komplikovan za sredit jedino je problem sto ce ti trebat malo vremena na pocetku dok ne skontas kako sta funkcionira... Sto se tice tvornickih ritmova, ako kupis verziju gw8 za nase trziste, u njoj ce doc par tvornickih ritmova za nasu muziku npr 7/8,dvojka,sasa,9/8,rumba i tako... Ali po meni, ne zvuce ekstra, treba ih malo srediti... Ako zelis,kada kupis gw8, javi mi se, ja cu ti poslati moj set za gw8 sa mojim performansama i ritmovima... Sredjen je po mojoj mjeri,al kad ti to ubacis u svoju klavijaturu morat ces malo efekte i sve ostalo prilagoditi svom ozvucenju,al eto makar cu ti olaksat posao oko pronalaska performansi i stilova... Gw8 je odlicna klavijatura i da se fino srediti..Poslusaj uzivo svirke od kolege bobana010 sa svadbi, pa ces vidit kako odlicno zvuci gw8 kad se sredi... Ponovo kazem, klavijatura nije toliko teska za sredit, jedino je tesko na pocetku dok ne skontas kako sta funkcionira,ali snaci ces se ti Otidji isprobaj klavijaturu pa nam javi dojmove Mene osobno su razocarali tvornicki stilovi, i tek kad sam nabavio klavijaturu nisam imao nikakvih drugih stilova vec samo tvornicke, i radi njih sam pomislio da je klavijatura losa tj nije bila po mom ukusu.. ALi kad sam ubacio par stilova i pomalo cackao po klavijaturi i sredio ih, klavijatura me zadivila...
donniefalcone je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio donniefalcone za ovaj koristan post:
dmmacak (03.05.2014)