Videti jedan post
Star 05.07.2014, 19:49   #223
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Eh moj dragi kolega Casperu,kako bi bio srecan da radim nesto pogresno I molim te pitaj,samo pitaj jer ja sam ispucao sve adute ,pored toga imam I pored Tyros5 I Tyros3 klavijaturu tako da mogu da uporedjujem!

Nazad na tvoja pitanja:

Radim sa cak 7 PACK-ova,dva su Yamahina i pet mojih (najveci razlog zbog kojeg sam kupio T5 da ih imam sve na jednom mjestu).

Vjerovao ili ne YEM i Tyros5 nemaju nista,apsolutno nista zajednicko(kao sto imaju Tyros4 i Voice creator kad su povezani sa USB).Tyros 5 dodje kao magacin za ubacivanje onoga sto radis na YEM-u.Sve sto se radi u YEM-u neigra nikakvu ulogu Tyros5 bio spojen -konektovan ili ne,nadam se da sam dobro objasnio!Ono sto pravis u YEM-u nemozes cak ni preslusavati u T5 dok ne NALODAS onim posranim poznatim putem.

Da,totalno nelogicno da se sve ponovo puni zbog jednog Customa ali za sada jedini nacin.

Sadrzaj u YEM: pa smijesno je ali sadrzaj je onaj koji si nalodao iz PC-a.Znaci ako nisi mjenjao u YEM-u nista od zadnjeg prebacivanja PACKO-ova u T5 to je to,ali ako si se igrao sa PACK-ovima u YEMU to ti je onda novi sadrzaj.

Kreirati novi pack: DA

Ostalo sto si nabrojao: DA

Kopiranje se moze samo "djelimicno",ustvari jedino kopiranje koje ja do sada uspjevam da uradim je kopiranje Elemenata u CUSTOMU koji trenutno obradjujemo,ostalo NISTA.

Kopiranje Custom voices/drums iz jednog packa u drugi: NE

Kopiranje Elementa iz jednog Customa u drugi: NE

Promijenjeno od tyros2 (05.07.2014 u 19:51 sati)
tyros2 je offline   Reply With Quote