Videti jedan post
Star 13.05.2020, 00:19   #6
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 31
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Danas sam opet malo testirao i zakljucio sam da desni kanal ne radi kako treba. Kad stavim jedan kabal na output 1 u L ili R onda se obavezno cuje taj sum jer sint. automatski ispraca oba kanala u jedan, a kad stavim dva kabla onda vec postaje stereo i sum se cuje samo na desnu stranu,tacnije out R. I resio sam da probam sledece kako bi se osigurao da nije potenciomer, otvorio sam sint a unutra se nalazi jedan kabal koji ide direktno od potenciomera u audio board. Okrenuo sam taj priklucak na drugu stranu i priklucio ali opet isto, sum se cuje samo na desnu stramu ( out R) tako da sam sad 99% siguran da nije potenciomer jer ako bi on bio problem kad sam okrenuo kabal onda bi trebalo taj sum da se cuje na drugi out odnosno out L/mono. Mislim da je ovo neki veci problem koji ne mogu da otkrijem jer se nisto i ne vidi, nema nikakvo vidljivo ostecenje na plocama niti nesto izgleda kao da je probijeno, najverojatnije ce ici kod majstora ...
__________________
Roland G-1000
Jovan4e je offline   Reply With Quote