Videti jedan post
Star 02.02.2014, 22:03   #520
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
@neconix

Evo sad vidim i na Zeljkovoj demo stranici spamovanje od strane @Rolandx.Pise na zeljkovoj strani da je @Tranzitu pun in box.Ni to se nesankcionise.
Izvinjavam se zbog toga. Ali nisam nasao nacina kako da posaljem poruku tj odgovorim.... jedan mali postic ako je napravio probleme, IZVINJAVAM SE SVIMA ! Nemam razloga da se ulizujem ikome i da se dodvoravam. Opet napominjem, zao mi je za taj post i brisite ga, ali mislim da sam na ovom forumu pokusavao da ono sto znam napisem, pa i ako nisam bio u pravu naucim nesto novo. da ne razvlacim pitu, ali LICNO ne bih prozivao nikoga... Meni je lično Zeljko jedan od dragih članova, i rado citam njegove postove, al to kome da spomenem i sugerisem. Banovan..OK...idemo dalje. Procice i to. Danas sutra mozda ga i ja zasluzim, ALI BANOVANJE ZBOG jednog posta nije vredno spominjati. Mene su licno ismejavali za dinakord kutije D lite 15-3 tj mislio sam da su one jer lice, bile su aktivne... ismejavali me i pomerali mi zadnjicu, dok mi na kraju nisu objasnili o cemu se radi,... cak ih ima na mojim slikama u profilu... Ali niko zbog toga nije dobio BAN! Nisam ni trazio tako slicno..... Lepo mi kaze zena na guzicu bi progovorio, i jesam takav ali se ovde bas trudim da sto manje trabunjam... bar ono sto neznam . Jos jednom javno.. NESABAND i kolege, zao mi je zbog tog posta...
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline  
Sledeći član vam se zahvalio rolandx za ovaj koristan post:
nesaband (02.02.2014)