Videti jedan post
Star 17.08.2011, 01:02   #504
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Nisam rekao da ga je namerno pokvario nego se treba Pa3x nastelovati druze da bi izbacio ono sto je njegovo a pogotovo master Eq!Uzmi jedan mikrofon i nasteluj ga sve na nulu i uzmi dva razlicita vokala i pusti ih jednog po jednog pa ces da vidis kako ce kod jednog da radi dobro a kod drugog nejasno i da mumla?Jel' to pravo poredjenje Sto se tice zvuka nemoj da ocekujes neku revolucionarnu promenu ni kad izadje Pa6x jer Korg ostaje veran svojem zvuku koji se meni i mnogima svidja i ne bih ni zeleo da promene taj smek koji imaju ali su zato uveli novine koje su unapredile,iscisistile svaku prljavstinu u zvuku i konacno dobar fabricki bubanj i odlican editing drum sekcije na koju su svi kukali kako ima los bubanj,neobuzdan i sad kad su i to odradil ni ti ne valja a 99% nije selo da se poigra malo sa tim pa da onda daje komentare!Izvoli Coa kod mene i ti svi koji ne veruju u ovo sto pisem pa da vidimo da li lazem?Ja mislim da je to posteno?
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote