Videti jedan post
Star 11.04.2011, 21:52   #110
No.1
Odomaćeni član
 
No.1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.04.2007
Godina: 40
Postovi: 721
Downloads: 1585
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa3x
No.1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
No.1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Niikkola Pokaži Post
Pa ne ja kazem, najbolje da dovedemo nekog na svirku ko ne zna da peva i da ga nakacimo na vokalist sa pa3x koji ce da ispravi sva falsiranja i greske u intonaciji, cak ce i emocije da mu da. Ako se ovako nastavi nece biti posla ni za koga, jer ce sve kutijice da odradjuju...
Buraz pomesao si neke stvari...
Arranzeri naravno da nikad nema da zvuce kao live band...
Oni su samo simulacija na live band...
Kako bi posao odradili manje ljudi jer gazde danas stvarno ne mogu da plate
Osim toga ima i mali lokali gde je suvisno svirati band pa mora arranzer neki...

Druga stvar je da svi koji sviraju rade na isti nekoliko seta ili opste ne poznaju klav
Da postavis dobra oprema...dobre zvucke...da sredis dobri bubanj semplovi...bass...i slicno..e onda bio bi opet kvalitetan...kolko ima bendova pa se nemogu da ukplope medju sebe...koj u klin koj u ploca
"Band" je drugi termin i nema veze sa arranzeri...ovi masine koje mi sviramo su nesto novo sto donelo vreme i tehnologija.
A to sto si reko Marko da zaposli pevacicu pa da peva pratecke...da jos bolje je tako...al stvar je da Marko peva sam ..i ja kupujem arranzer da ne vucem bubnjar svugde i bassistu..

E sad ako tebi krivo sto bendovi ostali bez posla..i ako si ti clan nekog takvog meni je zao...
Ja sviram arranzer pa i ja nekad sam bez posla zbog LAp-Top (uzmes to i sibas matrice)
__________________
No.1 je offline   Reply With Quote